Specjalista ds. kadr i płac
A.M.A. Sp. z o.o.
Starogard Gdański, Pomorskie
‎18 godz. temu
source : Lento.pl

Posiadasz doświadczenie w obszarze samodzielnego naliczania płac? Dobrze odnajdujesz się na samodzielnym stanowisku? Obsługa dużej ilości pracowników nie stanowi dla Ciebie problemu?

Dołącz do zespołu prężnie rozwijającej się firmy A.M.A. Sp. z o.o. Działamy na rynku od dwóch lat i od tego czasu dynamicznie się rozwijamy, w związku z tym poszukujemy osoby na stanowisko : Specjalisty ds.

kadr i płac. Nasza oferta : atrakcyjne wynagrodzenie możliwości rozwoju i współtworzenia nowoczesnej firmy w fazie dynamicznego wzrostu, praca w międzynarodowym, młodym i zgranym zespole, bardzo przyjazna atmosfera pracy, Wyzwania : prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej pracowników, w tym pracowników z poza UE zgodnie z przepisami prawa oraz wewnętrznymi procedurami pełna obsługa płacowa pracowników, w tym naliczanie wynagrodzeń, zasiłków i innych wynikających z bieżących potrzeb rozliczeń z pracownikami przyjmowanie, sprawdzanie oraz komplementowanie dokumentacji nowo zatrudnionych pracowników nadzór nad prawidłowością prowadzenia ewidencji osobowej oraz rozliczenia czasu pracy sporządzanie umów o pracę, świadectw pracy, porozumień, zaświadczeń zgłoszenia do ubezpieczeń społecznych oraz dokonywanie zmian, korekt, wyrejestrowań w programie Płatnik Dołącz do nas jeśli posiadasz wiedzę księgowo-

kadrową oraz pracowałeś przynajmniej 5 lat na podobnym stanowisku, znasz pakiet MS Office, znajomość programu Płatnik mile widziana znajomość programu Gratyfikant masz umiejętność pracy w zespole, dokładność, poczucie odpowiedzialności i umiejętność nadawania priorytetów to Twoje cechy, umiejętność zarządzania biurem i zespołem, chcesz pracować w przyjaznej atmosferze i tworzyć ją razem z nami.

Proszę o zawarcie w CV oświadczenia : Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez A.M.A. Sp. z .o.o, dalej zwaną Spółką moich danych osobowych zawartych w przedstawionym przeze mnie CV w celu związanym z prowadzonym przez Spółkę procesem rekrutacyjnym .

Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Zostałem / łam poinformowany / a o przysługującymi mi prawie do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku