Inżynier Automatyk
AB INDUSTRY S.A.
Strzegom, dolnośląskie, Polska
5 d. temu
source : Praca

Informacje

Firma AB Industry specjalizuje się w Uczciwym, Profesjonalnym i Terminowym prowadzeniu inwestycji przemysłowych. Projektujemy, wdrażamy i uruchamiany linie produkcyjne.

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy pracownika do działu AKPiA na stanowisko :

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za :

  • Realizację projektów z zakresu automatyki przemysłowej,
  • Tworzenie dokumentacji projektowej,
  • Nadzór nad pracami firm współpracujących przy realizacji projektu,
  • Uruchamianie projektów i ich serwis.
  • Wymagania

  • Uczciwość, pracowitość i profesjonalizm,
  • Samodzielność i motywacja do pracy,
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy,
  • Wykształcenie techniczne, co najmniej na poziomie inżynierskim (automatyka, robotyka, elektrotechnika, mechatronika),
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • Chęć do nauki i podejmowania nowych wyzwań,
  • Umiejętność pracy w zespole, pod presją czasu,
  • Dodatkowymi atutami będą :

  • Znajomość praktycznych zagadnień związanych z automatyką i elektryką przemysłową,
  • Znajomość EPLAN,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Gotowość do wyjazdów i dyspozycyjność.
  • Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego,
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Dofinansowanie do karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego,
  • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm.
  • Zgłoś tę pracę