ŚWIADCZENIE SPECJALISTYCZNYCH USŁUG OPIEKUŃCZYCH DLA DZIECKA Z AUTYZMEM.
Centralna Baza Ofert Pracy
Jedlicze
‎4 godz. temu
source : infoPraca

Numer oferty : StPr / 20 / 0780

Obowiązki :

Uczenie i rozwijanie umiejętności niezbędnych do samodzielnego życia, w tym : kształtowanie umiejętnosci i zaspakajania podstawowych potrzeb życiowych i umiejętności społecznego funkcjonowania, motywowanie do aktywności, leczenia i rehabilitacji.

Prowadzenie treningów umiejętności samoobsługi i umiejętności społecznych oraz wspieranie, także w formie asystowania w codziennych czynnościach życiowych.

Współpraca ze specjalistami w zakresie wspierania psychologiczno-pedagogicznego i edukacyjno-terapeutycznego zmierzającego do wielostronnej aktywizacji osoby korzystającej ze specjalistycznych usług.

Wymagania :

Wymagania konieczne :

Wykształcenie :

  • wyższe (w tym licencjat), brak
  • Pozostałe wymagania :

  • Wymagane kwalifikacje do wykonywania zawodu psychologa, logopedy lub pedagoga.Osoby świadczące specjalistyczne usługi opiekuńcze dla osób z zaburzeniami psychicznymi muszą posiadać co najmniej półroczny staż w jednej z następujących placówek : szpitale psychiatryczne, jednostki organizacyjne pomocy społecznej dla osób z zaburzeniami psychicznymi, placówki terapii lub placówki oświatowe do których uczęszczają dzieci z zaburzeniami rozwojowymi lub upośledzeniem umysłowym, ośrodki terapeutyczno-edukacyjno- wychowawcze, zakłady rehabilitacji, inne jednostki świadczące usługi opiekuńcze dla osób z zaburzeniami psychicznymi.
  • Osoby świadczące specjalistyczne usługi opiekuńcze dla osób z zaburzeniami psychicznymi muszą posiadać przeszkolenie i doświadczenie w zakresie : umiejętności kształtowania motywacji do akceptowanych przez otoczenie zachowań, kształtowania nawyków celowej aktywności, prowadzenia terningu zachowań społecznych.

    Miejsce pracy : Rynek 5, 38-460 Jedlicze, powiat : krośnieński, woj : podkarpackie

    Rodzaj umowy : Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

    Staż pracy : lata : 0, miesiące : 6

    Wymagane dokumenty : CV należy kierować na adres : gopsguzik jedlicze.plPraca na terenie gminy Jedlicze.

    Sposób aplikowania : bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty