ŚWIADCZENIE SPECJALISTYCZNYCH USŁUG OPIEKUŃCZYCH DLA DZIECKA Z AUTYZMEM.
Centralna Baza Ofert Pracy
Jedlicze
‎4 godz. temu
source : infoPraca

Numer oferty : StPr / 20 / 0780

Obowiązki :

Uczenie i rozwijanie umiejętności niezbędnych do samodzielnego życia, w tym : kształtowanie umiejętnosci i zaspakajania podstawowych potrzeb życiowych i umiejętności społecznego funkcjonowania, motywowanie do aktywności, leczenia i rehabilitacji.

Prowadzenie treningów umiejętności samoobsługi i umiejętności społecznych oraz wspieranie, także w formie asystowania w codziennych czynnościach życiowych.

Współpraca ze specjalistami w zakresie wspierania psychologiczno-pedagogicznego i edukacyjno-terapeutycznego zmierzającego do wielostronnej aktywizacji osoby korzystającej ze specjalistycznych usług.

Wymagania :

Wymagania konieczne :

Wykształcenie :

 • wyższe (w tym licencjat), brak
 • Pozostałe wymagania :

 • Wymagane kwalifikacje do wykonywania zawodu psychologa, logopedy lub pedagoga.Osoby świadczące specjalistyczne usługi opiekuńcze dla osób z zaburzeniami psychicznymi muszą posiadać co najmniej półroczny staż w jednej z następujących placówek : szpitale psychiatryczne, jednostki organizacyjne pomocy społecznej dla osób z zaburzeniami psychicznymi, placówki terapii lub placówki oświatowe do których uczęszczają dzieci z zaburzeniami rozwojowymi lub upośledzeniem umysłowym, ośrodki terapeutyczno-edukacyjno- wychowawcze, zakłady rehabilitacji, inne jednostki świadczące usługi opiekuńcze dla osób z zaburzeniami psychicznymi.
 • Osoby świadczące specjalistyczne usługi opiekuńcze dla osób z zaburzeniami psychicznymi muszą posiadać przeszkolenie i doświadczenie w zakresie : umiejętności kształtowania motywacji do akceptowanych przez otoczenie zachowań, kształtowania nawyków celowej aktywności, prowadzenia terningu zachowań społecznych.

  Miejsce pracy : Rynek 5, 38-460 Jedlicze, powiat : krośnieński, woj : podkarpackie

  Rodzaj umowy : Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

  Staż pracy : lata : 0, miesiące : 6

  Wymagane dokumenty : CV należy kierować na adres : gopsguzik jedlicze.plPraca na terenie gminy Jedlicze.

  Sposób aplikowania : bezpośrednio do pracodawcy

  Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku