Konsultant WSPARCIA TECHNICZNEGO KLIENTA
VECTOR SOLUTIONS
Gdynia, Poland
3 d. temu
source : Bulldogjob

Technologie i umiejętności :

gsm, gprs

B2B, Umowa o pracę, Inne (zlecenie lub dzieło)

Twoje zadania : NASZA OFERTA

NASZA OFERTA

  • Praca w firmie należącej do czołówki firm branży telekomunikacyjnej
  • Wykorzystywanie swoich kompetencji w praktyce
  • Przyjazna i oparta na partnerstwie atmosfera pracy
  • Praca w firmie posiadającej własny dział R&D i produkcję w jednej siedzibie
  • Praca w stabilnej, 30-letniej firmie z tradycjami i wartościami kulturowymi
  • Praca w systemie hybrydowy
  • Kogo szukamy? :

    ROZWINIESZ I WYKORZYSTASZ :

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe (kierunek : informatyka, matematyka, automatyka i pokrewne)
  • Doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych lub wiedza w zakresie przeglądania tabel danych, podstawy języka zapytań SQL
  • Znajomość narzędzi do pracy zdalnej (RDP, Team Viewer);
  • Znajomość środowiska Windows;
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel (umiejętność przeglądania oraz analizy danych)
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie Komunikatywnym
  • Umiejętność jasnego i precyzyjnego przekazywania informacji; Zdolność analitycznego myślenia i umiejętność pracy w zespole
  • MILE WIDZIANE :

  • Doświadczenie we wsparciu użytkownika w zakresie sprzętu / oprogramowania
  • Podstawowa znajomość środowiska Linux
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji / szkoleń
  • Znajomość zagadnień związanych z transmisją danych z wykorzystaniem GSM / GPRS / IoT
  • Zainteresowanie tematyką IT i nowymi technologiami
  • Znajomość j. rosyjskiego na poziomie komunikatywnym
  • Opis projektu :

    STOJĄCE PRZED TOBĄ MOŻLIWOŚCI I WYZWANIA :

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych użytkowników (I linia wsparcia)
  • Telefoniczne oraz zdalne wsparcie techniczne użytkowników systemów informatycznych
  • Monitorowanie i nadzór nad zgłoszeniami, dbałość o terminowość ich realizacji
  • Dbałość o wysoki poziom obsługi klienta w zakresie świadczonych usług
  • Konfiguracja systemów informatycznych
  • Weryfikacja zrealizowanych instalacji urządzeń telemetrycznych
  • Weryfikacja zrealizowanych serwisów technicznych urządzeń telemetrycznych
  • Zgłoś tę pracę