Monter Wentylacji >> Holandia
APV.EU Sp. z o.o. Sp. K.
Gdańsk, Pomorskie
‎3 godz. temu
source : Lento.pl

APV.EU (KRAZ 24145) agencja zatrudnienia działająca na rynku polskim i europejskim poszukuje obecnie dla swojego holenderskiego Klienta kandydatów na stanowisko : MONTER WENTYLACJI Holandia Wymagania : - doświadczenie na stanowisku min 2 lata - umiejętność czytania planów - mile widziane prawo jazdy kat.

B - jeden z języków w zakresie komunikatywnym : angielski, francuski lub niemiecki . - Potrzebne będą uprawnienia : >

VCA, >

P1 na podnośniki nożycowe / koszowe (jeśli brak, pomożemy je uzupełnić). Oferujemy : - zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę, - terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, odprowadzane składki ZUS, - opłacony dojazd do Holandii oraz powrót do kraju (auto służbowe do dojazdu do pracy), - opłacone mieszkanie w dobrym standardzie - odzież roboczą (zwrot do 500PLN na rok) oraz narzędzia - wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności MOŻLIWOŚĆ PRACY DŁUGOTERMINOWEJ Stawki godzinowe od 11 - 12 NETTO, ("na rękę").

W Holandii obowiązuje limit min. 40 godz. tydzień pracy. DZWOŃ DO NAS I PYTAJ NAWET W WEEKENDY !!! Obowiązki : Montaż kanałów wentylacyjnych.

Praca zgodnie z umową i zakresem obowiązków na danym stanowisku. Administratorem danych jest APV.EU z siedzibą w Poznań 60-791, Reymonta 9.

Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani / Pana wyraźnej zgody.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku