Kierownik Oddziału
MetLife
Nowy Sącz, Małopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za : kierowanie zespołem doradców, rekrutację i szkolenie nowych doradców, prowadzenie bieżącej kontroli jakościowej pracy placówki, aktywną sprzedaż produktów ubezpieczeniowych w obszarze klientów detalicznych i firmowych, realizację zadań sprzedażowych, inicjowanie działań wspierających sprzedaż, organizowanie i uczestnictwo w prezentacjach, spotkaniach z klientami, pozyskiwanie i profesjonalną obsługę klientów, kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy, przestrzeganie procedur i standardów.

Oczekujemy : znajomości technik sprzedaży i negocjacji, umiejętności prowadzenia zespołu sprzedażowego wykształcenia min.

średniego, komunikatywności, umiejętności pracy w zespole oraz silnej motywacji do działania, znajomości obsługi komputera (MS Office), ambicji i zaangażowania w realizowaniu celów sprzedażowych, Oferujemy : zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, szerokie możliwości rozwoju oraz uczestnictwa w licznych szkoleniach, atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników możliwość uzyskiwania dodatkowych benefitów. Kontakt :

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku