Murarz - Niemcy - Frankfurt nad Menem, Niemcy
Agencja Pośrednictwa Pracy Flexjob Sp. z o.o.
Poznan, Poland
2 d. temu
source : europa.jobs

Agencja Pośrednictwa Pracy Flexjob Sp. z o.o. (Certyfikat nr 4895) poszukuje do pracy w Niemczech 6 doświadczonych murarzy.

Rozpoczęcie pracy : 20.01.2020 Miejsce pracy : okolice Frankfurt nad Menem Wymagania : -wymagane 3 letnie doświadczenie -samodzielność, dokładność, zaangażowanie -komunikatywna znajomość j.

niemieckiego lub angielskiego -mile widziany własny samochód -zdolność do pracy w zespole jak również na samodzielnym stanowiskuOferujemy : Pracodawca oferuje : -wynagrodzenie 12,20 € brutto / h+24,00 € netto dziennej diety -zatrudnienie na niemieckich warunkach-umowa z niemieckim pracodawcą -składki i podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę -płatny urlop Soka Bau -zaliczki -możliwość pracy w nadgodzinach -zakwaterowanie zapewnia i opłaca pracodawca -pełne ubezpieczenie socjalne -wsparcie naszych konsultantów przez cały okres zatrudnienia

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku