pomocnik montera rusztowań > Niemcy > bez doświadczenia i języka
Randstad Polska
Krapkowice, Polska
6 d. temu

Szukasz dobrze płatnej pracy w Niemczech? To świetnie się składa!

12,55 euro brutto za godzinę (około 1500 euro "na rękę" ) + nadgodziny + dodatki , umowa o pracę z firmą rozpoznawalną w całej Europie, długotrwałe zatrudnienie, zapewnione zakwaterowanie i transport służbowy na miejscu, zapewniona opieka koordynatorów.

Nie musisz znać języka niemieckiego. Nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Ciebie nauczymy!

oferujemy

  • 12,55 euro za godzinę, około 1500 euro "na rękę" miesięcznie + możliwa praca w nadgodzinach i w weekendy (wtedy zarobisz więcej)
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • wynagrodzenie w euro zawsze na czas
  • regularne zjazdy do Polski. 4 tygodnie pracy, 1 tydzień wolny
  • zakwaterowanie blisko pracy, pokoje 2 osobowe, mieszkania w pełniwyposażone z kuchnią, łazienką oraz Internetem i TV
  • bezpłatny transport pracowniczy na miejscu
  • opieka polskojęzycznych koordynatorów na miejscu
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • kurs przygotowujący do pracy (w Ostrzeszowie, woj. wielkopolskie) stamtąd wspólny wyjazd do Niemiec autem służbowym (w trakcie kursu bezpłatny nocleg + śniadanie)
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych, dofinansowanie do wypoczynku, pożyczka mieszkaniowa, dofinansowanie na cele sportowo-rekreacyjne oraz zapomogi, opieka medyczna, ubezpieczenie NNW
  • możliwość uzyskania zasiłku rodzinnego w Niemczech
  • zadania

  • praca w zespołach 3 osobowych
  • montaż i demontaż rusztowań systemowych typu Layher na obiektach przemysłowych
  • praca w całości do przyuczenia
  • oczekujemy

  • gotowość do pracy na wysokościach
  • Zapraszamy do aplikowania bądź kontaktu z nami pod numerem 667 890 038.

    Agencja zatrudnienia nr wpisu 47