pracownik utrzymania ruchu
VF Concept w Borownicy
Janów Lubelski, Lubelskie
35 d. temu
source : Lento.pl

VF Concept Sp. z o.o. w Borownicy poszukuje pracownika na stanowisko pracownik utrzymania ruchu linii produkcyjnej. Zakres obowiązków : wykonywanie napraw i przeglądów maszyn , urządzeń.

Zainteresowanych prosimy o kontakt tel. 721 496 938. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (tekst jedn. : Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Informujemy, że Administratorem danych jest VF Concept Sp.

z o.o. z siedzibą w Borownicy przy ul. Zakładowej 5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.

Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku