Księgowy/a w dziale AP z jęz. włoskim
Talentuno Technologies Sp. z o.o.
Warszawa
‎8 godz. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Księgowy / a w dziale AP z jęz. włoskim Warszawa

Opis stanowiska

Talentuno wykorzystuje technologię, by wspierać każdego w procesie polecania swoich znajomych na otwarte stanowiska i zarabianiu na tym.

Nasz napędzany przez technologię system biznesowy umożliwia firmom skuteczniejsze pozyskiwanie Kandydatów przy o wiele niższych kosztach.

Demokratyzując branżę rekrutacji, firmy zyskują dostęp do tysięcy rekruterów-freelancerów pracujących na ich sukces. W ten sposób rozwiązujemy odwieczny problem dostępu do zasobów ludzkich.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko : Księgowy / a w dziale AP z jęz. włoskim

Wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego i włoskiego
  • Inny język obcy będzie dodatkowym atutem
  • Poprzednie doświadczenia w administracji / zarządzaniu bazą danych / nieruchomościami będą dodatkowym atutem
  • Zainteresowanie analizą dokumentacji pisemnej
  • Wykształcenie w zakresie nieruchomości / Finansów i Bankowości / Prawa / Lingwistyki stosowanej będzie dodatkowym atutem
  • Silne umiejętności analityczne
  • Silne umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Silna orientacja na klienta i obsługę
  • Wiedza na temat MS Office (Excel, Power Point, Word)
  • Proaktywne podejście do klienta i chęć ciągłego doskonalenia się
  • Obowiązki :

  • Prowadzenie bazy danych Klienta i analiza zgłaszanych problemów w celu identyfikacji luk i obszarów do poprawy
  • Analiza umowy najmu i kluczowych dokumentów dotyczących nieruchomości
  • Wprowadzanie dokumentów leasingowych do bazy danych oraz walidacja danych
  • Sporządzanie sprawozdań z wykorzystaniem istniejących danych
  • Udział w dodatkowych projektach, których celem jest dostarczenie Klientowi ulepszonego produktu
  • Współpraca z zespołem audytorów podczas okresowych audytów jakości i kompletności danych
  • Współpraca innych zespołów wspierających Klienta na całym świecie
  • Przygotowywanie sprawozdań dla kierownika zespołu
  • Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w profesjonalnym, międzynarodowym środowisku korporacyjnym
  • Wielojęzyczność (12 języków używanych w codziennej pracy)
  • Prywatna opieka medyczna
  • Miejsce pracy zlokalizowane w szybko rozwijającej się dzielnicy biurowej z łatwym dostępem do transportu publicznego
  • Bogata oferta świadczeń socjalnych i zdrowotnych (ubezpieczenie na życie, częściowo finansowane lekcje językowe, sport i rekreacja)
  • Zgłoś tę pracę