lakiernik
Randstad
Starachowice, Świętokrzyskie
6 d. temu

job description

Chcesz zmienić pracę albo zdobyć nowe doświadczenie zawodowe? Zgłoś się do nas już dziś! Mamy dla Ciebie idealna ofertę! Poszukujemy kandydatów na stanowisko lakiernik w Starachowicach.

oferujemy

  • umowę o pracę na czas określony
  • pełny etat
  • terminowe wynagrodzenie + premia
  • możliwość stałego zatrudnienia
  • dodatkowe benefity wynikające z uczestnictwa w Randstad Plus umożliwiające opiekę medyczną
  • zadania

  • kontrola wszystkich części przed i po wyjściu z lakierni, raportowanie problemów lub błędów do przełożonych
  • kontrola jakościowa pomalowanych elementów
  • dbałość o jakość
  • utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy
  • oczekujemy

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • zdolności manualne
  • zaangażowanie, motywacja wewnętrzna
  • dokładność i skrupulatność
  • Zainteresowane osoby proszę o aplikowanie przez formularz