Webmethods Developer
Avenga
Marszałkowska, Warszawa
3 d. temu
source : Solid.jobs

Czym będziesz się zajmować?

Tworzenie oraz wdrażanie warstwy integracyjne w międzynarodowej instytucji finansowej. Praca w międzynarodowym zespole w oparciu o nowoczesne zwinne metodyki wytwarzania oprogramowania.

Zadania :

  • Integrowanie nowoczesnych aplikacji budowanych w chmurze AWS z platformą integracyjną WebMethods
  • Doświadczenie w tworzeniu i integracji rozwiązań opartych o technologię WebMethods
  • Wymagania :

  • Znajomość : Webmethodes, Java, REST, SOAP, JMS, json, xml,
  • Angielski min. B2
  • Mile widziane :

  • Znajomość : AWS, ESB,
  • Niemiecki B1 / B2
  • Java
  • Języki :
  • Polski
  • Angielski
  • Jakie warunki i benefity otrzymasz?

  • 16000-19000 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna : Możliwa częściowo
  • Budżet szkoleniowy
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata
  • Parking, Parking rowerowy, Pokój relaksu
  • Kim jesteśmy?

    Wspieramy naszych pracowników w budowaniu i kształtowaniu spersonalizowanej ścieżki kariery. Nasz zespół to entuzjaści technologii, dla których ważne są : różnorodność projektów, partnerskie i indywidualne podejście do każdego specjalisty oraz ich rozwój zawodowy.