Area Sales Manager
Capricorn S.A.
Wrocław, dolnośląskie, Polska
4 d. temu
source : Praca

Capricorn S.A. to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo produkcyjne, zatrudniające 370 pracowników, oferujące wyroby do instalacji grzewczych, sanitarnych i systemów zamocowań.

Z roku na rok zdobywamy nowe rynki i rozwijajmy nasz park technologiczny i to właśnie związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy ambitnych i nastawionych na podnoszenie kwalifikacji pracowników.

Jeżeli chcesz zdobyć nowe kwalifikacje i wykorzystać posiadane doświadczenie, zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji :

Zakres obowiązków :

  • utrzymywaniem długofalowych, pozytywnych relacji z klientami zagranicznymi w sektorze B2B
  • konfigurowaniem ofert dla klientów, prowadzenie negocjacji handlowych
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • udział w targach i wystawach branżowych
  • Wymagania :

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość j. angielskiego- warunek konieczny , znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w bezpośrednim pozyskiwaniu oraz współpracy z firmami na rynkach międzynarodowych
  • gotowość do podróży zagranicznych, posiadanie prawa jazdy kat. B
  • proaktywna postawa w relacji z klientami
  • dynamika w działaniu oraz postawa zorientowana na osiągnięcie celu
  • kompetencje negocjacyjne oraz komunikacyjne
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • Oferujemy :

  • umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenia i rozwój zawodowy
  • dostęp do najnowszych technologii
  • uczestnictwo w realizacji projektów związanych z rozwojem firmy
  • praca w siedzibie pracodawcy lub w biurze we Wrocławiu
  • Zgłoś tę pracę