Pracownik z uprawnieniami UDT na wózki widłowe
Goldmine Work Centre Sp. z o.o.
Szczecin, Zachodniopomorskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Dla naszego klienta, który specjalizuje się w nowoczesnych rozwiązaniach dla przemysłu poszukujemy Pracowników Produkcji, zainteresowanych podjęciem pracy w stabilnej, rozwijającej się firmie produkcyjnej.

Oferujemy : · stałe zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku, · darmowy transport, · umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia, · 18,5 zł brutto + premia jakościowa (max 50 gr do każdej przepracowanej godziny) + premia za obecność 340 zł ok.

3500 zł brutto, · pracę w systemie dwuzmianowym (od 6 : 00-14 : 00 i od 14 : 00-22 : 00), · dodatkowe 10 min przerwy, · możliwość wyrabiania dodatkowych nadgodzin (płatne dodatkowo 50% lub 100%), · możliwość szybkiego awansu, · pakiet sportowy, · bezpłatne owoce i ciepłe napoje, · wsparcie dla osób chcących rozwijać swoje umiejętności ( dofinansowanie do studiów, szkolenia z języka obcego ) · korzystne warunki ubezpieczenia grupowego, · paczki na święta i zabawy mikołajkowe dla Twoich dzieci, · wysokie standardy pracy oraz komfortowe, dobrze wyposażone jadalnie.

Wymagane : · uprawnienia UDT na wózki widłowe Prosimy o zamieszczenie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.

6 ust.1 lit., a Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)" 12449 numer wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku