ZAŁADUNEK / ROZŁADUNEK ODZIEŻY (BILET GRATIS)
E&A Agencja Zatrudnienia
Szczecin, PL
‎6 godz. temu
source : Europa.jobs

Magazyn XPO znajduje się w miejscowości Lelystad. Jest to magazyn odzieżowy, w którym znajdują się produkty marki Zara. Temperatura na magazynie wynosi 18-21 Celsujsza.

Praca na stanowisku pracownika ekspedycji.Zakres obowiązków : - rozładunek i załadunek kontenerów / ciężarówek- inne prace magazynowe (kontrola jakości, układanie kartonów na paletach, przygotowanie do towarów do wysyłki).

Oferujemy : - atrakcyjną stawkę godzinową 10,61 € brutto + dodatki zmianowe- dodatki za pracę w systemie zmianowym : Pn-Pt 19 : 00 do 21 : 00 + 25 % (13,26 € brutto / h), 21 : 00 do 23 : 00 + 35 % (14,32 € brutto / h), 23 : 00 do 6 : 00 +45 % (15,38 € brutto / h).

 • dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto (+0.89€) i urlopowy 8,30% dochodów brutto (+0,88€) - naliczane od godz. podstawowych- możliwość wyjazdu w parze lub grupie - zarówno na dłużej jak i na okres wakacyjny- darmowy dojazd do pracy, dla kierowców dodatkowe wynagrodzenie 12,50 € za tydzień- stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski- cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce- dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj.
 • kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf- przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów- sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem- opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia- odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne- organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika, zwrot za bilet GTV po przepracowanym tygodniu- możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski- rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatekWymagania : - znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,- gotowość do podjęcia stałej współpracy,- prawo jazdy kat. B mile widziane

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku