Senior/Lead PHP Developer (Remote)
Dorwij Nerda
Centrum, Wrocław
1 d. temu
source : Solid.jobs

Czym będziesz się zajmować?

A gdybyśmy tak połączyli Cię z naszym klientem, który szuka odpowiedzialnego, doświadczonego i chętnego na długofalową współpracę PHP Developera, oferując w zamian stabilny, rozwojowy i dobrze płatny projekt?

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na podstawowe pojawiające się w głowie pytania, a o wszelkich szczegółach i technicznych aspektach z chęcią porozmawiamy podczas videorozmowy, na ktorą zaprosimy Cię po Twojej aplikacji.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Dbałość o utrzymanie,rozwój i wdrażanie nowych, wysokojakościowych rozwiązań aplikacji rozwijanych w PHP,
  • Uczestnictwo we wszystkich fazach rozwojowych produktu, w tym w przebudowanie systemu,
  • Naprawa pojawiających się błędów systemowych, oraz częściowa współpraca z frontendem.
  • Co możesz zyskać?

  • Pracę w nowoczesnej firmie, stawiającej mocny nacisk na budowanie długotrwałych zespołów profesjonalistów,
  • Wynagrodzenie na poziomie 156.000 - 264.000 zł rocznie,
  • Doświadczenie w wymagających, innowacyjnych projektach z branży logistycznej.
  • Czego oczekujemy?

  • Minimum około 4-5 letniego doświadczenia w tworzeniu aplikacji PHP opartych o LAMP (lub podobnym),
  • Umiejętności analizy starszego kodu , chęć pracy ze starszym kodem i usługami monolitycznymi,
  • Znajomość SQL , doświadczenia z relacyjnymi bazami danych (MySQL / MariaDB),
  • Praktycznej znajomości systemów kontroli wersji,
  • Doświadczenia z systemami klasy TMS
  • Oprócz PHP 5.4 oraz MariaDB 5.5 , mile widziana znajomość : Apache, Zend Framework 1, CRUD.
  • Znajomości :

  • MySQL / MariaDB
  • Mile widziane :
  • Apache
  • CRUD
  • Zend Framework
  • Języki :
  • Angielski
  • Angielski
  • Jakie warunki i benefity otrzymasz?

  • 13000-22000 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna : W całości
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne, Wyjazdy na konferencje
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata
  • Kim jesteśmy?

  • Kolejny raz Twój profil wydał się niesłychanie interesujący dla rekrutera? - Kolejny raz oferta dotyczy projektu u międzynarodowego klienta, będącego liderem w swojej branży?
  • Kolejny raz jako programista Javy otrzymujesz ofertę inżyniera do spraw Javy w wersji Script? - Kolejny raz będąc programistą C++ otrzymujesz ofertę jako inżynier C / C++?
  • Nie chcesz trafić do firmy, gdzie zarządzanie przez kryzys oraz as soon as ASAP to chleb powszedni? Jeśli chociaż jedna odpowiedź jest twierdząca, to skontaktuj się z nami! My żyjemy w świecie IT.
  • Codziennie zastanawiamy się jak napisać kolejną pętlę for, jak zrefaktorować istniejący kod, czy też gdzie i jak dodać dekorator do projektu.

    Rozumiemy frustrację gdy chęć wymiany kilku zdań z rekruterem kończy się na przekażę pytania do osoby technicznej . Spotkajmy się.

    Porozmawiajmy. Przedstawisz swoje doświadczenie, swoje umiejętności. Jeśli wyrazisz chęć, przeprowadzimy dłuższą rozmowę techniczną.

    Po wszystkim wrócimy z konkretami technicznymi. W razie potrzeby powiemy na co zwrócić uwagę, udzielimy wskazówek. Pomożemy się przygotować.

    Zero owijania w bawełnę. Odezwij się do nas bez względu na to, czy dopiero zaczynasz przygodę w IT, czy też jesteś już Gandalfem Białym świata IT.