Inspektor do spraw technicznych Wspólnot Mieszkaniowych.
Zarzadzanie nieruchomościami S&P
Kalisz, Wielkopolskie
10 d. temu
source : Lento.pl
 • Inspektor do spraw technicznych Wspólnot Mieszkaniowych. Zadania : Nadzór nad bieżącą konserwacją budynków mieszkalnych, technicznych, garaży, lokali użytkowych, pracami podwykonawców Udział w przeglądach i ocenie stanu technicznego nieruchomości budynkowych Udział w odbiorach prac, sprawdzanie i wycena robót, Nadzór nad pracami konserwacyjnymi i instalacyjnymi wykonywanymi przez firmy zewnętrzne Realizacja całokształtu spraw technicznych związanych z eksploatacją budynków, lokali mieszkalnych i użytkowych w tym przyjmowanie zgłoszeń od mieszkańców dotyczących zalania mieszkania, ocena przyczyny i wielkości szkody, prowadzenie dokumentacji Opracowywanie zbiorczych projektów planów remontów i konserwacji Organizacja i zlecanie wykonania robot remontowych w jednostkach administrowanych, a następnie pełnienie nadzoru nad realizacją zleconych robót;
 • Przyjmowanie i weryfikowanie zgłoszeń usterek gwarancyjnych i pogwarancyjnych, Udział w komisjach i przeglądach gwarancyjnych Prowadzenie na bieżąco rejestru usterek gwarancyjnych, Pełnienie nadzoru nad usuwaniem usterek gwarancyjnych oraz innych usterek technicznych Opracowywanie projektów instrukcji i regulaminów z zakresu eksploatacji i remontów Doradztwo w sprawach dotyczących zagadnień konserwacyjno-

 • technicznych, Sporządzanie analiz i sprawozdań Stały kontakt i obsługa informacyjna mieszkańców, uczestniczenie w zebraniach wspólnot mieszkaniowych, Wymagania, które powinien spełniać kandydat : Wykształcenie techniczne kierunkowe , Uprawnienia budowlane , Biegła znajomość obsługi programów komputerowych oraz programów MS Office,;
 • Odporność na stres i dyspozycyjność, Doświadczenie zawodowe we wspólnotach mieszkaniowych, spółdzielni mieszkaniowej, oraz uprawnienia dozorowe w zakresie eksploatacji urządzeń będą dodatkowym atutem.

  Znajomość prawa budowlanego z przepisami wykonawczymi oraz kodeksu postępowania administracyjnego Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV, Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Zarzadzanie Nieruchomościami S&P Sp.

  z o.o. Sp. k. z Kalisza zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz.

  1182, 1662) . Informujemy, że Administratorem danych jest Zarządzanie Nieruchomościami S&P Sp. z o.o. Sp. k. z Kalisza. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.

  Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

  Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

  Step 2
  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku