MAGAZYNIER (Koszalin)
Praca
Koszalin, Zachodniopomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Ogólnopolska firma dystrybucyjna poszukuje pracownika na stanowisko Magazyniera. Miejsce pracy : Koszalin Oferujemy : - umowę o pracę, - wynagrodzenie zawsze na czas, - gwarancję bezpłatnych, ciepłych posiłków regeneracyjnych oraz odzieży roboczej, - możliwość skorzystania z wielu benefitów : platformy zakupowej MyBenefit, pakietu prywatnej opieki medycznej oraz grupowego ubezpieczenia na życie.

Zadania na stanowisku : - przyjmowanie i rozładunek dostaw, - kompletacja towaru do wywozu, - dbałość o prawidłowy obieg dokumentów i stan magazynu, - prace magazynowe.

Wymagane badania sanitarno-epidemiologiczne lub otwartość na ich wykonanie, gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym oraz w zmiennych warunkach atmosferycznych (chłodnia, mroźnia).

Mile widziane uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych oraz doświadczenie na podobnym stanowisku. ZAINTERESOWANY / A?

 • APLIKUJ I DOŁĄCZ DO NAS! Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.
 • Informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w powyższym formularzu aplikacyjnym, przed przekazaniem danych osobowych.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku