MANAGERKA KLUBU
Multitax
Wrocław, Dolnośląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Nie oszukujmy się, że pieniądze szczęścia nie dają. Zawsze znajdziemy potrzeby, na które potrzebujemy więcej pieniędzy niż mamy.

Właśnie teraz masz okazję wnieść swoje życie na wyższy poziom. Szukamy konkretnej, zdecydowanej kobiety o silnym charakterze, która nie boi się wyzwań.

Oferujemy pracę na stanowisku MANAGERKI KLUBU. Jeśli czujesz, że jesteś w stanie nauczyć się zarządzania zespołem lub już to umiesz, jesteś komunikatywna i potrafisz wyrażać swoje własne zdanie -

wyślij nam swoje zgłoszenie. Gwarantujemy pakiet szkoleń, które zamienią Twoje predyspozycje w konkretne umiejętności, które z pewnością nie raz jeszcze wykorzystasz w życiu.

Nabierzesz doświadczenia na stanowisku managerskim, a zarobki które oferujemy prawdopodobnie miło Cię zaskoczą. Jak myślisz, na co przeznaczyłabyś wypłatę 8 000 zł na początku Twojej kariery w naszej firmie?

Próbuj nowych rzeczy, bo nigdy nie wiesz która droga poprowadzi Cię do sukcesu.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku