Sprzedawca/Magazynier
Tabal Sp. zo.o.
Mielec, Podkarpackie
2 d. temu
source : Lento.pl

Opis oferty pracy : Hurtownia metali kolorowych i stali nierdzewnych Tabal Sp. zo.o. poszukuje do pracy osoby na stanowisko Specjalista ds.

sprzedaży / magazynier Zadania do realizacji : - bieżąca obsługa klienta - wystawianie faktur - przyjmowanie dostaw towaru na magazyn - obsługa poczty elektronicznej - obsługa wózka widłowego Wymagania : - wykształcenie średnie techniczne - uprawnienia na wózek widłowy - chęć do pracy - sumienność i zaangażowanie - mile widziana podstawowa wiedza dotycząca stali nierdzewnych i aluminium Oferujemy : - umowę o pracę - pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.

00-16.00 Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV na adres lub kontakt telefoniczny pod numerem 785 716 000 W CV prosimy zawrzeć klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę TABAL SP.

ZO.O. moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów przeprowadzenia rekrutacji."

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku