Kucharz z dobrym j. niemieckim w hotelu butikowym
Mittelpunkt Personal
Poznan, PL
3 d. temu
source : Europa.jobs

Dla naszego klienta, bardzo nowoczesnego i stylowego hotelu w sercu gór Harz poszukujemy kucharza do poprowadzenia kuchni.

Hotel stworzony został z dbałością o każdy szczegół, tworząc niesamowitą atmosferę relaksu w przytulnych wnętrzach. Profil kandydata : - Doświadczony w pracy w restauracji, najlepiej na stanowisku kucharskim- Z komunikatywną znajomością języka niemieckiego i angielskiego- Z prawdziwą pasją do gotowania i chęcią stworzenia inspirującej kuchni w nowym, pięknym hotelu- Z dobrze rozwiniętymi umiejętnościami społecznymi : umiejętnością pracy w zespole, łatwością nawiązywania kontaktów społecznych- Z wysoką kulturą osobistąOferujemy : - Atrakcyjne wynagrodzenie- Praca w hotelu w otoczeniu natury- Praca w inspirującym, twórczym środowisku- Pełen energii młody zespół- Wspólne imprezy- Realna perspektywy rozwoju zawodowego i pozyskania doświadczenia pracy w butikowym, eleganckim hoteluZachęcamy również osoby zainteresowane pracą w charakterze Młodszego Szefa Kuchni, oraz Cukiernika - te stanowiska również są obecnie dostępne.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku