Kucharz
Hotel & Spa Młyn
Włocławek, Kujawsko-pomorskie
1 d. temu
source : Lento.pl

W związku z rozwojem działalności poszukujemy kandydatów do pracy w hotelach na stanowiskach : Kucharz, Pomoc kuchenna Miejsce pracy : Włocławek Opis stanowiska : *Przygotowanie potraw zgodnie z obowiązującymi recepturami, *Zapewnienie najwyższej jakości usług oraz przestrzeganie norm i standardów produkcji, *Dbałość o czystość miejsca pracy *Zachowanie estetyki wydawanych dań, *Zachowanie czystości stanowiska pracy, *Współpracę z pozostałymi działami hotelowymi, *Zmywanie naczyń, obsługa urządzeń zmywalniczych (dot.

stanowiska pomoc kuchenna). Wymagania : *Wykształcenie min. średnie kierunkowe, *Mile widziane doświadczenie lub wykształcenie gastronomiczne *Umiejętność pracy w zespole, *Umiejętność pracy pod presją czasu, *Pasja i zaangażowanie, *Samodzielność, *Dyspozycyjność, *Znajomość podstawowych procedur pracy w gastronomii, HACCP, BHP.

Oferujemy : *Możliwość rozwoju, *Szkolenie z obecnej karty menu przez obecnego szefa kuchni *Stabilne warunki zatrudnienia, *Udział w konkursach kulinarnych i szkoleniach.

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe warunki proszone są o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres : Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku