Spedytor morski
FF Fracht Sp. z o.o.
Trójmiasto
2 d. temu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres : praca fracht.pl

Podstawowe obowiązki :

  • Organizowanie transportów ładunków typu FCL / LCL oraz proaktywna obsługa realizowanych wysyłek i klientów
  • Dobór podwykonawców do realizacji transportu z uwzględnieniem wymagań technicznych, finansowych i prawnych
  • Bieżący kontakt z klientami oraz rozwiązywanie problemów związanych z przebiegiem transportów
  • Koordynacja obiegu dokumentów spedycyjnych
  • Poszukiwanie możliwości rozwoju i nawiązania współpracy z nowymi klientami
  • Rozliczanie kosztów transportu
  • Wymagania :

  • Co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku związanym z organizacją transportu morskiego; znajomość zagadnień oraz uregulowań prawnych dotyczących spedycji lotniczej będą atutem kandydata
  • Praktyczna znajomość procedur i zagadnień spedycji morskiej oraz umiejętność sporządzania dokumentacji transportowej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz bardzo dobra organizacja pracy i planowania zadań
  • Wysokie kompetencje interpersonalne z naciskiem na komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność, rzetelność, sumienność
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania trwałych partnerskich relacji z klientami i kontrahentami
  • Oferujemy :

  • Gwarancję stabilnego zatrudnienia
  • Możliwości rozwoju zawodowego i rozszerzenia kwalifikacji zawodowych
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szeroki pakiet socjalny
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych