Doradca Handlowy OVER Agro
Sprzedaż / Przedstawiciele
Łask
1 d. temu
source : Recrute

Opis stanowiska

  • sprzedaż produktów marki OVER Agro do klientów indywidualnych i B2B (hodowcy bydła mlecznego, dystrybutorzy) wedle założonych planów sprzedażowych
  • rozwój podległego terenu poprzez działania marketingowe, a także bieżącą obsługę stałych klientów i pozyskiwanie nowych oraz pielęgnowanie relacji z klientami
  • planowanie swojej pracy i bieżące raportowanie
  • stosowanie firmowego standardu obsługi klienta
  • dbałość o pozytywny wizerunek firmy
  • Wymagania

  • min. roczne doświadczenie związane ze sprzedażą i / lub obsługą klienta (mile widziane doświadczenie handlowe w terenie)
  • dużym atutem będzie wykształcenie wyższe w kierunku zootechniki, hodowli zwierząt, weterynarii lub pokrewnym
  • prawo jazdy kat. B
  • wysoki poziom zaangażowania i motywacji do działania
  • samodyscyplina, umiejętność organizacji swojej pracy, wytrwałość i konsekwencja
  • Oferujemy

  • umowę o pracę
  • klarowne warunki wynagradzania w postaci podstawy oraz systemu motywacyjnego (nieograniczona prowizja od sprzedaży, premie uznaniowe)
  • sprzęt niezbędny do pracy : samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • autorski system CRM oraz aplikację mobilną do planowania, raportowania i bieżącej obsługi klientów
  • szkolenia wdrożeniowe, w tym z zakresu oferty produktowej i zagadnień zootechnicznych
  • wsparcie Product Managerów oraz innych pracowników poszczególnych działów
  • szkolenia zewnętrzne, wyjazdy coachingowe w zależności od potrzeb
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
  • po okresie próbnym karta MultiSport
  • zniżki na produkty firmowe wszystkich naszych marek
  • Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli :

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Over Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.

    k. z siedzibą w Łasku przy ul. Warszawskiej 65 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

    08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem / am poinformowany / a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

    Aplikacja może być wykorzystana w przyszłych procesach rekrutacyjnych po przesłaniu klauzuli :

    Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

    Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.