programista - staż - całe województwo śląskie
Fundacja Sustinae
Katowice, Śląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Szukasz pracy? Stażu? Martwisz się, że nie masz doświadczenia, bądź jest ono znikome? Chciałbyś podnieść swoje kwalifikacje?

Chciałbyś odkryć swój potencjał zawodowy? FUNDACJA SUSTINAE zaprasza osoby niepełnosprawne do udziału w projekcie współfinansowanym ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych - Od studenta do specjalisty- kompleksowy program wsparcia niepełnosprawnych studentów i absolwentów na otwartym rynku pracy 1.

Posiadasz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności? 2. Jesteś studentem ostatniego lub przedostatniego semestru studiów (I, II, III stopnia) bądź absolwentem (do 5 lat) uczelni wyższej w województwie śląskim, mazowieckim lub małopolskim?

3. Masz motywację do znalezienia pracy, zdobywania nowych doświadczeń i podnoszenia kwalifikacji? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś TAK, to nie zwlekaj i zgłoś się już teraz! Co zyskujesz biorąc udział w projekcie?

1. diagnozę preferencji zawodowych doradztwo zawodowe w tym wdrożenie Indywidualnego Planu 2. Działania uwzględniającego Twoje możliwości i oczekiwania, 3.

Grupowe warsztaty treningu pracy 4. wsparcie w procesie rekrutacji oraz skutecznych kontaktach z pracodawcami 5. 4 miesięczny staż zawodowy ze stypendium stażowym w wysokości 2100 zł brutto brutta / miesiąc 6.

dodatek motywacyjny w poczet pokrycia kosztów zakwaterowania, dojazdu do pracodawcy, zatrudnienia tłumacza języka migowego, asystenta osoby niepełnosprawnych w wysokości 400 zł / miesiąc 7.

Szkolenia specjalistyczne i zawodowe oraz kursy np. językowe, komputerowe- łącznie średnio 90 godz. Od uczestników projektu oczekujemy : 1.

Pełnego zaangażowania w uczestnictwo w projekcie 2. Motywacji do podnoszenia kwalifikacji 3. Pozytywnego myślenia : ) Zapraszamy do kontaktu : absolwent slask(a)fundacjasustinae.org +(48) 735 933 905

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku