Senior Product Manager
Blue Media
Sopot, Polska
5 d. temu

Zadania i obowiązki na tym stanowisku :

  • koordynacja pracy zespołu,
  • planowanie oraz dostarczanie klientom wartościowych produktów,
  • współpraca z inżynierami, projektantami oraz innymi zespołami Blue Media mająca na celu stworzenie produktu spełniającego oczekiwania klientów,
  • realizowanie strategii produktowej,
  • zbieranie wymagań i opinii od klientów oraz od zespołu sprzedaży i przekładanie ich na plany rozwojowe produktu,
  • dbanie o wzrost i rentowność rynku produktów,
  • pełnienie roli ambasadora swojego produktu wśród zespołów i partnerów Blue Media,
  • praca w oparciu o dane, wskaźniki produktu, KPI, analizę rynku.
  • Jakie umiejętności cenimy :

  • minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w prowadzeniu złożonych projektów płatniczych,
  • szeroka wiedza z zakresu płatności, w tym e-commerce,
  • udowodnione sukcesy w tworzeniu produktów cyfrowych,
  • doskonała komunikacja pisemna i ustna w języku angielskim,
  • komunikatywność i umiejętność współpracy.
  • Mile widziane :

  • pasja do tego, co robisz.
  • Co lubimy w naszej pracy :

  • stabilność zatrudnienia,
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę w trybie hybrydowym,
  • współpracę i udział w unikalnych projektach,
  • nieformalną atmosferę pracy wśród wspierających i lubiących się ludzi,
  • benefity dostosowane do potrzeb pracowników,
  • biuro w atrakcyjnej lokalizacji.
  • Co dalej :

  • zapoznamy się z Twoją aplikacją,
  • skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
  • CZUJESZ, ŻE PŁYNIEMY NA TEJ SAMEJ FALI - APLIKUJ!