Instruktor pływania
AGENCJA ROZWOJU MIASTA SIEDLCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Siedlce, mazowieckie
6 d. temu

Warunki pracy i płacy

Miejsce pracy : Zobacz na mapie Jana Pawła II 8, 08-110 Siedlce, powiat : m. Siedlce, woj : mazowieckie Zobacz na mapie Zakres obowiązków : Nauka pływania w szkole Idolek.

Rodzaj umowy : Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług Praca tymczasowa oferowana przez agencję : NIE Wymiar etatu : nie dotyczy Zmianowość : nie dotyczy Liczba godzin pracy w tygodniu : 40 Liczba godzin pracy w miesiącu : 160 Data rozpoczęcia : 20.

01.2020 Data zakończenia pracy : 19.05.2020 Wynagrodzenie brutto : 25 - 45 PLN Wynagrodzenie w zależności od zawartej umowy.

System wynagradzania : nie dotyczy Zawód : instruktor sportu Typ propozycji : Zapewnienie wyżywienia : NIE Zapewnienie zakwaterowania : NIE Zatrudnienie od zaraz : NIE Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski : NIE Wymagania Wymagania konieczne Wykształcenie :

 • średnie ogólnokształcące
 • Znajomość języków : Zawód :

 • Instruktor sportu
 • Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia :

 • instruktor pływania
 • Staż pracy ogółem : Inne wymagania : Dane pracodawcy Pracodawca : AGENCJA ROZWOJU MIASTA SIEDLCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Krótki

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku