Pracownik Techniczny / Produkcyjny (m/k)
Trenkwalder
Oleśnica
5 d. temu
source : infoPraca

Opis stanowiska :

  • czyszczenie techniczne maszyn,
  • czynności serwisowe, a także sprawdzanie i uzupełnianie stanu olejów hydraulicznych, maszynowych i emulsji,
  • kontrola stanów magazynowych,
  • obsługa wózka widłowego - transport wewnętrzny produktów,
  • gospodarka odpadami przemysłowymi powstałymi w wycinku procesu,
  • ewidencja zużycia produktów oraz raportowanie wykonywania prac.
  • Wymagania :

  • wykształcenie zawodowe techniczne,
  • samodzielność,
  • elastyczność,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych - mile widziane,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym,
  • uprawnienia do obsługi suwnic - mile widziane,
  • doświadczenie na stanowisku produkcyjnym - mile widziane.
  • Oferujemy :

  • umowę o pracę - pierwsza na 3-miesięczny okres próbny,
  • wynagrodzenie zasadnicze 4000 zł brutto miesięcznie,
  • dofinansowanie do posiłków - 100 zł brutto miesięcznie,
  • kwartalna premia w wysokości 500 zł brutto, uzależniona od frekwencji, BHP oraz zaangażowania,
  • opiekę medyczną Luxmed za 1 zł,
  • ubezpieczenie na życie za 1 zł,
  • karta Multisport za 64,50 zł,
  • dofinansowanie do wczasów pracowników i ich dzieci (do 18 roku życia),
  • dopłaty do biletów do kin, teatrów, koncertów, wystaw, imprez sportowo-rekreacyjnych,
  • dopłatę do wyprawki szkolnej dla dzieci,
  • zapomogi rzeczowe / pieniężne dla osób dotkniętych wypadkami losowymi lub w trudnej sytuacji życiowej,
  • pożyczki mieszkaniowe,
  • paczki świąteczne dla dzieci.
  • Prosimy o przesłanie aktualnego CV. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8 : 00 do 16 : 00.

    Kontakt telefoniczny pod numerem : 605 121 248.

    Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.