Pracownik Produkcji/Monter
SMART-HR
Gdańsk
1 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Pracownik Produkcji / Monter Gdańsk

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy firmą doradztwa personalnego działającą na śląskim rynku pracy. Pomagamy pracodawcom znaleźć skutecznych pracowników, a kandydatom dajemy możliwość rozwoju zawodowego w sprawdzonych firmach.

Dla naszego Klienta firmy z branży oświetleniowo-reklamowej, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko :

Pracownik Produkcji / Monter

Miejsce pracy : Gdańsk, woj. pomorskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za :

  • Produkcję nośników reklamy z tworzyw sztucznych, aluminium, metalu i innych materiałów zgodnie ze specyfikacją,
  • Wykonywanie prostych prac plastycznych,
  • Wykonywanie prac ślusarskich, elektrycznych i porządkowych,
  • Montaż nośników na terenie kraju,
  • Wykonywanie innych zadań związanych z produkcją i montażem nośników reklamowych.
  • Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy,
  • Podstawowa wiedza z obszaru spawania metodami MIG, TIG oraz podstawowego doświadczenia w tym obszarze,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dokładności i sumienności,
  • Doświadczenie w branży reklamowej lub oświetleniowej będzie dodatkowym atutem.
  • Oferujemy

  • Umowę o prace na pełen etat,
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności,
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów dla prestiżowych firm,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Zgłoś tę pracę