Elektromonter
Randstad Polska
Starowa Góra, Polska
2 d. temu

Masz smykałkę do majsterkowania? Uważasz się za "złotą rączkę"? Posiadasz uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV?

Świetnie się składa, bo mamy dla Ciebie ofertę pracy!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie proporcjonalne do Twojego doświadczenia i umiejętności
  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio w firmie na umowę o pracę (nie przez agencję pracy)
  • pracę na 2 zmiany
  • możliwości rozwoju i zdobywania nowych umiejętności w zawodzie elektromechanika
  • pracę w zespole
  • darmowe obiady
  • zadania

  • rozwiązywanie problemów mechanicznych / elektrycznych związanych z maszynami
  • zapewnienie właściwego funkcjonowania maszyn
  • praca z prostymi instalacjami elektrycznymi
  • naprawa sprzętu w sklepach należących do firmy (głównie na terenie Łodzi)
  • oczekujemy

  • uprawnień elektrycznych SEP do 1 KV
  • doświadczenia w zawodzie elektromechnika lub pokrewnym
  • zaangażowania i dokładności przy wykonywaniu obowiązków
  • mile widziana umiejętność spawania
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47