Spawacz
Grupa Progres
Koszalin, zachodniopomorskie, Polska
2 d. temu
source : Pracuj.pl

Spawacz

Miejsce pracy : Koszalin

Rekrutujemy dla

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko :

MŁODSZY SPAWACZ SPAWACZ

Miejsce pracy Koszalin.

Twój zakres obowiązków

  • Spawanie konstrukcji i elementów stalowych;
  • Przygotowanie materiału do spawania;
  • Obsługa sprzętu spawalniczego;
  • Wykonywanie pomiarów i kontrola jakości na stanowisku spawalniczym;
  • Wykonywanie prac ślusarskich niezbędnych do przeprowadzenia procesu spawania;
  • Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie zawodowe / średnie;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość spawania TIG lub MIG / MAG;
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego i zdolności manualne;
  • Pracy w systemie 3. zmianowym;
  • Odpowiedzialności, sumienności, punktualności;
  • Uprawnień w zakresie spawania;
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Stawka godzinowa w kwocie brutto, zależnie od kwalifikacji : od 27,83 zł do 32,37 zł.
  • Premia miesięczna od 300 zł do 500,00 zł brutto im dłużej u nas pracujesz tym wyższy bonus miesięczny;
  • Specjalistyczne szkolenia;
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym koncernie z wysokimi standardami produkcji;
  • Zgrany zespół;
  • Świadczenia z ZFŚS;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Grupa Progres

    Grupa Progres to stabilna firma z polskim kapitałem, która od 20 lat skutecznie wspiera przedsiębiorstwa na terenie całej Polski, oferując nowoczesne usługi HR dla biznesu.

    Jesteśmy zgranym, kreatywnym zespołem, w którym wzajemnie się wspieramy, możemy na sobie polegać i tworzymy niekorporacyjną kulturę pracy.

    Jeśli szukasz przyjaznego środowiska i miejsca na stałą współpracę, to bardzo dobrze trafiłeś. Elastycznie podchodzimy do formy i godzin pracy, dajemy możliwości rozwoju i uczestnictwa w kluczowych dla naszej firmy projektach.

    NR AGENCJI : 5088

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres HR Poland moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji