Pracownik pomocniczy/Warszawa
Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp.K.
Warszawa, Mazowieckie
‎8 godz. temu
source : Lento.pl

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (KRAZ nr 12861) Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy tymczasowej dla jednego z naszych Klientów na stanowisku : Pracownik pomocniczy Miejsce pracy : Ursynów Numer ref : SORT / URS Czas pracy : -

5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku, - system pracy zmianowy rotacyjny, praca w zmianach 16 : 30-23 : 30 i 23 : 30-

5 : 30. Obowiązki : - sortowanie przesyłek, - rozładunek i załadunek transportu, - rozdzielanie towaru na dalsze kierunki wysyłki.

Wymagania : -motywacja do pracy, -dyspozycyjność, -chęć znalezienia stałego lub długoterminowego zatrudnienia. Oferujemy : -

długoterminowe zatrudnienie w międzynarodowej firmie logistycznej, -zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze składkami ZUS, -

odzież roboczą, -stawki godzinowe 16,50 zł i 21,85 zł brutto. Dziękujemy za przesłana aplikację, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Zainteresowane osoby również zapraszamy do siedziby Agencji osobiście : Agencja Pracy Czasowej Tempus A ul. Meander 15 (okolice metra Natolin) 02-

791 Warszawa godziny otwarcia : poniedziałek- piątek, 10.00- 16.00 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp.

z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 55, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji przez Agencję Pracy Czasowej TEMPUS A Sp.

z o.o. Sp. K. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych wyłącznie podmiotom, którym powierzenie danych osobowych jest konieczne w celu przeprowadzenia kolejnych procesów rekrutacji, w tym w szczególności udostępnienia danych potencjalnym pracodawcom, jak również podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp.

z o.o. Sp. K. oraz podmiotom wspierającym Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K.. w prowadzeniu rekrutacji zewnętrznym podmiotom rekrutującym.

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych