Konsultant z językiem niemieckim
Cyclad
Poznań, Wielkopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Informacje o projekcie : Branża : IT Rodzaj projektu : IT Support Lokalizacja : Poznań, Grunwald Harmonogram pracy : praca od poniedziałku do piątku, 8 h (7.

00-20.00), elastyczne godziny; 1 weekend w miesiącu Umiejętności językowe : Język niemiecki - B2, język angielski - B1 Do Twoich zadań należało będzie : Współpraca z pracownikami klienta z Niemiec Pomoc pracownikom firmy w przeprowadzeniu aktualizacji i konfiguracji oprogramowania Rozwiązywanie usterek technicznych związanych z aplikacjami desktop-owymi, oprogramowaniem i sprzętem biurowym, dbając o wysoki poziom obsługi klienta w zakresie świadczonych usług.

Ustalanie priorytetu zadań Zbieranie informacji dla drugiej linii wsparcia Jakich umiejętności wymagamy na tym stanowisku?

Komunikacyjnych - aktywnego słuchania i przekazywania zwięzłych i konkretnych informacji zwrotnych Współpracy - tworzymy zespół, pracujemy nad jednym projektem, dobre relacje z klientem i dobre relacje w naszym biurze są dla nas równie ważne Językowych- na co dzień komunikujemy się w języku niemieckim, zarówno pracując jak i w czasie przerwy (nie wszyscy pracownicy mówią po polsku) Znajomości podstawowych zagadnień związanych z obsługą komputera - nie wymagamy doświadczenia w IT, prowadzimy szereg szkoleń przygotowujących do pracy.

Co proponujemy? Pracę w globalnej, innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie Umowę o pracę ( pierwsza na 3 msc, następnie na czas nieokreślony) Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia umożliwiające zdobycie, bądź poszerzanie umiejętności Pracę w nowoczesnym i wygodnym biurze.

Pakiet świadczeń (m.in. 1 dodatkowy dzień urlopu i prywatną opiekę medyczną, kartę Mulitisport)

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku