Product Owner
User.com sp. z o.o.
Kraków, małopolskie, Polska
5 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Kraków

Twój zakres obowiązków

  • szczegółowe przygotowanie i wdrożenie strategii rozwoju produktu,
  • analiza potrzeb użytkowników i założeń biznesowych,
  • wybór rozwiązań spełniających wymagania biznesowe,
  • współpraca z zespołem deweloperskim i kierownikiem projektu,
  • testowanie zmian przed wdrożeniem na produkcję.
  • Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • wysokie zdolności organizacyjnych, komunikacyjnych i analitycznych,
  • znajomość systemów JIRA, GITLAB,
  • znajomość aplikacji klasy : marketing automation,
  • doświadczenie min. 1.5 roku na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie techniczne (studencie informatyki i kierunków pokrewnych).
  • To oferujemy

  • pracę w 100% zdalną lub w biurze w Warszawie,
  • dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego i karty sportowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oparte na twoich umiejętnościach i doświadczeniu,
  • pracę w zespole w Scrum (Agile),
  • laptop oraz monitor służbowy.
  • O nas

    User.com to platforma do automatyzacji marketingu, która obsługuje miliony użytkowników przy użyciu stabilnych, innowacyjnych technologii.

    Pomagamy marketerom i przedsiębiorcom na całym świecie każdego dnia stawiać czoła wielu ciekawym wyzwaniom i od każdego z nich się uczymy.