Zatrudnimy montera instalacji wyciągowych spalin - Stuttgart, Niemcy
SIEGER Personaldienstleistungen GmbH
Katowice Poland
3 d. temu
source : europa.jobs

SIEGER Personaldienstleistungen GmbH to rzetelna, rodzinna firma współpracująca z solidnymi i sprawdzonymi partnerami. Obecnie poszukujemy odpowiedzialnych i zmotywowanych pracowników na stanowisko : Monter instalacji wyciągowych spalin Miejsce pracy : Niemcy / okolice Stuttgart Zadania : Do obowiązków na w / w stanowisku należy wykonywanie zleconych zadań związanych z montażem systemów wyciągowych spalin u klientów naszej firmy, którzy zamówili kompleksowe rozwiązanie łącznie z instalacją systemu.

Wymagania : -wykształcenie zawodowe w kierunkach instalacyjnych, ślusarskich, elektrycznych -dobry stan zdrowia, -prawo jazdy kat.

B -komunikatywna znajomość języka niemieckiego -elastyczność, zmysł organizacyjny, pozytywne usposobienie -sumienność, rzetelność, dyspozycyjność, gotowość do pracy w delegacjiOferujemy : Oferujemy : - stałe zatrudnienie na niemiecką umowę o pracę w nowoczesnej i szybko rozwijającej się firmie -atrakcyjne, wypłacane regularnie zarobki -możliwość zakwaterowania -miłą i przyjazną atmosferę -szkolenie przygotowujące -pomoc w sprawach formalnych i organizacyjnych w j.

polskim przez cały okres zatrudnienia -telefon służbowy, narzędzia i odzież roboczą -możliwość pobierania niemieckiego zasiłku na dziecko

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku