Specjalista ds. Rozliczeń
Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.
Łódź, łódzkie, Polska
4 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczanie ustalonych zasad współpracy z kontrahentami,
  • Weryfikacja zasadności poszczególnych rozliczeń,
  • Przygotowywanie raportów i analiz w zakresie rozliczeń z kontrahentami,
  • Współpraca z innymi działami w firmie w obszarze rozliczeń,
  • Wspomaganie i ulepszanie procesów w firmie w ramach zajmowanego stanowiska,
  • Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel i umiejętność pracy na dużych zbiorach danych,
  • Komunikatywność, zaangażowanie oraz otwartość na nowe zagadnienia,
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętności komunikacyjne,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność i dokładność,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Mile widziane

  • Doświadczenie w obszarze księgowości
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • ubezpieczenie lekowe - 80% zniżki na leki na receptę
  • dostęp do e-booków i audiobooków Legimi
  • dostęp do platformy umożliwiającej naukę języków obcych
  • Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.

    PGF JEST JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCH HURTOWNI LEKÓW W POLSCE

    Każdego dnia sprzedajemy milion opakowań produktów

    Każdego dnia wysyłamy kilkaset samochodów do kilkunastu tysięcy odbiorców

    W ofercie mamy kilkanaście tysięcy produktów, każdy z nich opisujemy kilkudziesięcioma parametrami

    Jest kilkaset parametrów opisujących każdego odbiorcę

    I TO WSZYSTKO ZMIENIA SIĘ W CZASIE