operator frezarki cnc
Randstad
Zwoleń, Mazowieckie
1 d. temu

job description

W związku z rozwojem firmy posiadamy nowe miejsca pracy na stanowisku operator frezarki CNC, oferujemy możliwość nawiązania współpracy w prestiżowym zakładzie z branży metalowej na terenie Zwolenia

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie 2 zmianowym
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy
  • bardzo dobre warunki pracy
  • zadania

  • obsługa i programowanie frezarki CNC
  • dobór odpowiednich narzędzi i paramentów w procesie obróbczym
  • kontrola jakości wytwarzanego produktu
  • wykonywanie pomiarów przy użyciu narzędzi pomiarowych
  • oczekujemy

  • dobrej znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność pracy na frezarce CNC
  • umiejętność obsługi urządzeń kontrolno-pomiarowych, suwmiarka
  • Kontakt : Agnieszka Zawisza - 603 308 009, 48 679 48 03

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych