Key Account Specialist Medical
RB
Bydgoszcz, Kujawy-Pomerania Province, PL, N/A
5 d. temu

Job Advert

Want to find your own way to deliver? As Key Account Specialist Medical with Reckitt, you’ll have the freedom to apply your medical expertise and create the role you’ve always wanted.

Lokalizacja : Bydgoszcz, Gdańsk, Warszawa, Białystok, Łódź

Główne zadania :

  • Odpowiedzialność za promocje produktów PKU w wyznaczonych placówkach medycznych (praca na terenie 1 / 3 PL)
  • Współpraca z lokalnymi KOL’s dbanie o pozytywny wizerunek firmy, organizacja spotkań wewnętrznych i zewnętrznych z KOL, odpowiedzialność za promocje produktów RB w opiniotwórczym środowisku medycznym, udział w konferencjach medycznych.
  • Promocja produktów RB w środowisku lekarzy specjalistów i POZ na wyznaczonym terenie (ok. 70 lekarzy)
  • Współpraca z działami sprzedaży, marketingu. Wsparcie tworzenia i implementacji strategii promocyjnych.
  • Od kandydatów oczekujemy :

  • Minimum rok doświadczenia w branży medycznej
  • Gotowości do podróżowania (1 / 3 polski)
  • Wyższego wykształcenia
  • Umiejętności interpersonalnych, nastawienia na budowanie i utrzymanie relacji z klientami w środowisku medycznym
  • Orientacji na wyniki oraz dobrej organizacji pracy
  • Wysokiej kultuy osobistej
  • Znajomości obsługi systemów Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • Oferujemy :

  • ciekawą i rozwijającą pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • możliwości rozwoju w zależności od osiąganych rezultatów
  • narzędzia pracy : samochód i telefon służbowy
  • pakiet socjalny, opiekę medyczną
  • Equality

    In Return Reckitt offer very competitive salaries with excellent benefits and the chance to progress your career within a truly global organisation.

    Reckitt is an equal opportunity employer and all qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, colour, religion, sex, national origin, disability status, protected veteran status, or any other basis protected by appropriate law.

    All hiring decisions are made based on merit, competence and business need.