Starszy Specjalista ds. księgowości ze znajomością j. hiszpańskiego (R2R)
Randstad Polska
Dąbrowa Górnicza, Polska
4 d. temu

Dla naszego klienta, producenta stali poszukujemy osoby z znajomością języka hiszpańskiego z doświadczeniem w księgowości.

Spełniasz te warunki? Nie czekaj, aplikuj!

oferujemy

  • umowa o prace
  • praca na pełen etat
  • praca w trybie home office
  • zadania

  • obsługę dużych spółek produkcyjnych
  • analizę i rozliczanie kont księgi głównej
  • prowadzenie rozliczeń międzyokresowych
  • prowadzenie ewidencji oraz uzgadnianie księgi środków trwałych
  • przygotowywanie i wprowadzanie poleceń księgowania
  • cost accounting
  • księgowanie wyceny na dzień bilansowy
  • analizę i uzgadnianie rozrachunków z podmiotami powiązanymi
  • przygotowywanie sprawozdania finansowego wg norm IFRS
  • sporządzanie raportów na zlecenie klienta
  • bieżący kontakt z klientem
  • oczekujemy

  • wykształcenie kierunkowe (ekonomia / finanse / rachunkowość)
  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość Excela
  • znajomość j. hiszpańskiego w stopniu komunikatywnym w piśmie i w mowie (min. B2)
  • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • znajomość SAP
  • zdolność analitycznego myślenia
  • dokładność
  • terminowość
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47