Operator CNC
Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.
Ruda Śląska, Śląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Firma Arche Consulting jest tworzona przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm.

Aktualnie dla Naszego klienta z branży górniczej poszukujemy osób na stanowisko : Operator CNC Nr ref. : OP / CNC / MS Miejsce pracy : Katowice Zakres obowiązków :

 • obsługa maszyn CNC,
 • wykonywanie pracy zgodnie z dokumentacją konstrukcyjno-technologiczną,
 • samokontrola wykonywanych elementów przy użyciu konwencjonalnych przyrządów pomiarowych,
 • praca zgodnie z przepisami BHP,
 • dbanie o stan maszyn i urządzeń wykorzystywanych w pracy. Wymagania :
 • wykształcenie średnie (mile widziane : techniczne),
 • dobra znajomość rysunku technicznego,
 • dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym lub trzyzmianowym,
 • chęć rozwoju,
 • odporność na stres. Mile widziane :
 • doświadczenie na podobnym stanowisku. Nasz klient oferuje :
 • umowę o pracę,
 • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
 • rozbudowany pakiet socjalny (możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników - finansowane wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne itp.,
 • możliwość rozwoju poprzez udział w ciekawych programach szkoleniowych. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
 • W aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu lub / i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu, związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu lub / i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu prowadzenia i administrowania procesami przyszłych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.

  Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. potencjalnym pracodawcom w celu związanym z przedstawieniem im mojej kandydatury w ramach prowadzonych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. moich danych osobowych w zakresie : imię i nazwisko, adres e-

  mail, numer telefonu; w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Administratorem danych osobowych jest Arche Consulting Sp.

  z o.o. Sp. K. z siedzibą w Katowicach (40-035) przy ul. Jagiellońska 6 / 8. W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, Pani Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem procesu rekrutacyjnego z udziałem Pani / Pana osoby.

  Dane osobowe mogą być udostępnione na rzecz potencjalnego pracodawcy oraz mogą być przekazane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa.

  Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Przysługuje Pani / Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO) gdy uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani / Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych należy kontaktować się pod adresem email : KRAZ : 8162

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku