Dyrektor pedagogiczny w Prywatnym Przedszkolu
KS Service
Poznań, Wielkopolskie
4 d. temu

  • Poznań, Wielkopolskie
  • Data : 2019-09-04, do końca 27 dni
  • Korzyści z zatrudnienia :

  • Wybranej osobie oferujemy objęcie stanowiska Dyrektora, który pracując od 40 do 60 godzin miesięcznie otrzyma solidne wynagrodzenie (w przedziale 1400 1700 zł netto ) zależne od doświadczenia i kompetencji.
  • Dodatkowo będą Ci przysługiwały premie uznaniowe (2x w roku) w wysokości pensji brutto, premie półroczne ok. 50% wynagrodzenia brutto oraz premia świąteczna w wysokości 200 zł netto.
  • W naszej placówce będziesz miał / a okazję do podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia branżowe, które wybierzesz według własnych potrzeb.
  • Istnieje możliwość częściowej pracy z domu!
  • Jakie zadania Ci powierzymy?

  • Zajmiesz się organizacją pracy przedszkola zgodnie z przyjętymi procedurami oraz kontrolą kadry (ok. 9 osób) w zakresie wykonywania obowiązków czy czasu pracy.
  • Będziesz prowadził / a spotkania i rozmowy z rodzicami , dbając o utrzymanie pozytywnych relacji.
  • Chcielibyśmy również, abyś koordynował / a staże przyszłych pedagogów , którzy przyjdą zdobywać pierwsze doświadczenie w naszym Przedszkolu.
  • Czego oczekujemy?

    Istotne dla nas jest posiadanie przez Ciebie wykształcenia wyższego kierunkowego (najwyższego stopnia nauczycielskiego) , w tym uprawnień do zarządzania placówką oświatową oraz doświadczenia na podobnym stanowisku.

    Elastyczne godziny pracy Wysokie wynagrodzenie Przyjazna atmosfera Praca zdalna PRACA ZDALNA System Premiowy

    Oferta Dyrektor pedagogiczny w Prywatnym Przedszkolu spełnia Twoje oczekiwania? Na co czekasz?

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych