Inżynier Produkcji (mechanik)
Antal Sp. z o.o.
Żyrardów, Polska
‎16 godz. temu

Dla naszego klienta, którym jest międzynarodowa firma posiadająca oddziały na całym świecie, zatrudniająca ponad 50 000 pracowników, poszukujemy osób na stanowisko Inżyniera Utrzymania Ruchu.

Obowiązki :

zapewnienie wiedzy techniczno-procesowej oraz jakościowej finalnego produktu udział w kilkumiesięcznych szkoleniach w innych zakładach Corning poza granicami kraju (pierwsze pół roku pracy)

industrializacja nowych produktów i procesów

optymalizacja istniejących procesów produkcyjnych pod kątem : bezpieczeństwa, jakości produktu, wydajności i kosztów wytwarzania

rozwiązywanie problemów technologicznych w wyznaczonym obszarze produkcyjnym

prowadzenie i nadzór nad dokumentacją podległych procesów produkcyjnych

prowadzenie projektów oraz zarządzanie grupą projektową

Wymagania wobec kandydata :

wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki : mechanika i budowa maszyn, elektrotechnika i elektronika, chemia)

minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

znajomość metod industrializacji produktów i procesów produkcyjnych

doświadczenie w zarządzaniu zmianami technologicznymi

doświadczenie w prowadzeniu projektów i grupy projektowej

znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

Oferujemy :

udział w wielkim międzynarodowym projekcie uruchomienia nowego zakładu

atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kompetencji

premie roczne

prywatną opiekę medyczną

elastyczne godziny pracy

pakiet relokacyjny

dofinansowanie do karty MultiSport

wczasy pod gruszą

benefity dla rodziców (wypoczynek dla dzieci, wyprawki szkolne i przedszkolne, upominki dla dzieci na dzień dziecka)

przystosowanie zakładu do potrzeb osób niepełnosprawnych

Mile widziane są CV w języku angielskim.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl