Operator produkcji/ pracownik produkcji
Randstad Polska
Tarnowo Podgórne, Polska
1 d. temu

Dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy operatora maszyn z doświadczeniem.

Chciałbyś pracować w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku? Dobrze trafiłeś! Aplikuj już teraz - liczba miejsc jest ograniczona!

Miejsce pracy - Tarnowo Podgórne

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (bezpośrednie zatrudnienie u klienta)
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstwa 5500 zł brutto (plus premia, dofinansowanie do transportu, posiłku miesięczne nawet do 1100 zł brutto; premia roczna )
  • dofinansowanie do wakacji oraz paczki świąteczne
  • komfortowe warunki pracy w nowym zakładzie produkcyjnym
  • pracę w międzynarodowej firmie
  • pracę w systemie I zmiany (docelowo praca w systemie III zmianowym)
  • możliwość awansu i podwyżek wynagrodzenia
  • pakiet benefitów, opieka medyczna, karta przedpłacowe okolicznościowe, nagrody jubileuszowe
  • zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • transport surowców ze strefy przygotowania do strefy załadunku
  • przestrzeganie przepisów BHP i polityki firmy
  • rejestrowanie produkcji w systemie ERP / WMS
  • kontrola jakościowa oraz realizacja planu
  • oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykszatłcenie średnie
  • dokładności, rzetelności dobrej organizacji pracy
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47