Operator wózka widłowego - nawet do 3550 zł brutto
KS Service sp. z o.o.
Ożarów Mazowiecki, Polska
‎2 godz. temu
source : Jobs.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży logistycznej, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Operator wózka widłowego.

ZADANIA :

Twoje przyszłe zadania to rozładunek i załadunek towaru, przeładunek na magazynie oraz obsługa skanera.

WYMAGANIA :

Uprawnienia na wózki widłowe również bez UDT , ponadto Twoim dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz umiejętność obsługi skanera.

ZAPEWNIAMY :

 • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • wynagrodzenie miesięczne do 3 550 zł brutto (podstawa + premia)
 • nawet do 200 zł dodatku za pracę w nocy
 • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym
 • dla chętnych możliwe dodatkowo płatne nadgodziny
 • szansa na zdobyciecennego doświadczenia
 • po okresie próbnym możliwość zatrudnienia u naszego Klienta
 • wsparcie konsultanta personalnego i przejrzyste zasady współpracy
 • DODATKOWE INFORMACJE

  Nie czekaj ani chwili dłużej - APLIKUJ już teraz i zacznij pracę z nami!

  Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

  Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

  Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom.

  Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania.

  Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania.

  Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

  Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk APLIKUJ".

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku