Tester
PIGOIAR
Toruń, Kujawsko-pomorskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Firma badawcza poszukuje chętnych do pracy na stanowisku testera. Praca polega na opiniowaniu dostępnych na rynku usług i produktów i wyrażaniu o nich swoich opinii.

Nie wymagamy doświadczenia- sami przygotowujemy naszych pracowników do pracy. Każdy pracownik sam decyduje kiedy, gdzie i ile pracuje.

Można pracować z domu, biura, podczas podróży bądź przerwy między zajęciami - a wszystko to dlatego, że praca ta ma charakter dodatkowy.

Do obowiązków osób na stanowisku testera należą : - testowanie usług; - uzupełnianie ankiet; - regularne raportowanie wyników pracy.

 • Od kandydatów oczekujemy : - pełnoletniości (warunek konieczny); - zaangażowania i chęci do pracy; - dostępu do Internetu (na czas wykonywania pracy);
 • możliwości dotarcia na rozmowę kwalifikacyjną (i szkolenie) w Toruniu; Ze swojej strony zapewniamy : - umowę o dzieło;
 • bezpłatne szkolenie; - zdobycie doświadczenia zawodowego; - przyjazną atmosferę i pomoc - możliwość wypełniania ankiet przy pomocy zdalnych aplikacji.
 • Wszystkie chętne osoby zachęcamy do wysłania CV poprzez portal olx.pl wraz z klauzulą : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko wymienione w ogłoszeniu.

  Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

  Jednocześnie oświadczam, że zostałam poinformowana / y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku