Pracownicy drogowi do belgii, 2 osoby z autem
Mava Sp. z o.o.
Szczecin, PL
4 d. temu
source : Europa.jobs

PRACOWNIK DROGOWY Miejsce pracy : Belgia (Brukssela) Opis stanowiska :

  • Prace asfaltowe , frezerskie
  • Renowacja wpustów ulicznych
  • Wymiana pokryw włazów studni kanalizacyjnych
  • Małe prace naziemneWymagania :
  • Aktywna działalność gospodarcza (A1)
  • Komunikatywna znajomość języka obcego ( niemiecki, angielski)
  • Doświadczenie jako pracownik drogowym / naziemny
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
  • Sumienność i zaangażowanie, pracowitość
  • Umiejętność pracy zespołowej, ale też dobrze rozwinięta samodzielnośćOferujemy :
  • Wysokie zarobki od 2o Euro
  • Długotrwała współpraca , długie projekty.
  • Stała i legalna praca na terenie Belgii
  • Pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności dot. wyjazdu, formalności
  • Organizacja zakwaterowania
  • Stały kontakt telefoniczny z firmą
  • Terminowość wypłaty wynagrodzeń co 2 tygodnie
  • Zgłoś tę pracę