Kontroler jakości, PRACA OD ZARAZ
Team Support
Myszków, Śląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Praca polega na : - sprawdzeniu jakości rdzeni ( brak wad i uszkodzeń) - identyfikacji numeru części - odłożeniu ich do właściwego pojemnika - liczeniu ilości sztuki zapakowanych do opakowania zbiorczego Oferujemy :

 • Umowę o pracę tymczasową,
 • Pracę w systemie czterobrygadowym,
 • Wynagrodzenie w wysokości 2750 zł brutto + PREMIA
 • Możliwość pracy w nadgodzinach, nadgodziny dodatkowo płatne +50% lub +100%.
 • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie. Nasze oczekiwania : - Doświadczenie NIE jest wymagane; - Chęć do pracy;
 • Gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym Odpowiadając na powyższe ogłoszenie oświadcza Pan / Pani iż : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Team Support Sp.
 • z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE.

  Podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne." Jeżeli wyraża Pan / Pani chęć udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli : "Wyrażam zgodę do przetwarzania moich danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Team Support Sp. z o.o."

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku