Kierownik Grupy Technicznej
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Ostrów Wielkopolski
3 d. temu
source : infoPraca

Dla naszego Klienta, nowoczesnej firmy z ponad 120-letnią historią (lider na polskim rynku w zakresie projektowania i produkcji wiązarów dachowych oraz konstrukcji z drewna), aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko : Kierownik Grupy Technicznej.

Miejsce pracy : Odolanów (woj. wielkopolskie)

Nasz Klient oferuje :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe
  • Pakiet benefitów dodatkowych (m.in. ubezpieczenie zdrowotne)
  • Narzędzia do wykonywania codziennych obowiązków (w tym samochód służbowy)
  • Różnorodne szkolenia zewnętrzne, jak i wewnętrzne
  • Wsparcie ze strony współpracowników, przyjemną atmosferę pracy
  • Realny wpływ na kształtowanie się struktur firmy
  • Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe (Magister Inżynier Budownictwa)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku
  • Uprawnienia budowlane
  • Znajomość prawa budowlanego oraz norm do konstrukcji drewnianych
  • Umiejętność obsługi dokumentacji budowlanej
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie całej Polski
  • Predyspozycje do dzielenia się swoją wiedzą (prowadzenie szkoleń)
  • Komunikatywność oraz nastawienie na realizację celów
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • Prawo jazdy kat. B
  • Zakres obowiązków :

  • Czynny udział w tworzeniu struktur przedsiębiorstwa
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowniczym
  • Dystrybucja wiedzy, trendów i potrzeb między rynkiem a firmą
  • Codzienny kontakt z architektami, deweloperami
  • Obsługa kluczowych Klientów (również w kontekście ew. reklamacji)
  • Zgłoś tę pracę