Inżynier ds. Jakości / Quality Engineer
RD Sp. z o.o. Krotoszyn
Krotoszyn, Wielkopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

W związku z rozwojem zakładu RD w Krotoszynie, oraz rozbudową zespołu, poszukujemy obecnie kandydata / -kę na stanowisko : Inżynier ds.

Jakości / Quality Engineer Miejsce pracy : RD Sp. z o.o. Krotoszyn Główne zadania na stanowisku : - Identyfikacja i analiza problemów związanych z poziomem jakości wyrobów - Nadzorowanie działań korygujących - Rozpatrywanie reklamacji - Przeprowadzanie audytów procesu i systemu - Nadzorowanie reklamacji do dostawców - Usprawnienie procesów i procedur operacyjnych - Opracowywanie, nadzorowanie i uaktualnienie dokumentacji jakościowej - Współpraca z innymi działami wspierającymi Oczekiwania : - Wykształcenie wyższe techniczne - Znajomość środowiska produkcyjnego i doświadczenie w pracy w dziale jakości będą dodatkowym atutem - Znajomość j.

angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację - Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, MiniTab) - Znajomość wymagań normy ISO 9001 i ISO 14001 - Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych - Nastawienie na realizację wyznaczonych celów, szybkość działania i podejmowania decyzji - Komunikatywność i wysoka kultura osobista Osoby zainteresowane rekrutacją zapraszamy do aplikowania na powyższe stanowisko w terminie do : 20.12.2019 r.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku