Wykładanie towaru (napoje, piwa, wody). Praca dla mężczyzn
GRUPPO TRADE SERVICE POLSKA
Legnica, Dolnośląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Witam. Firma Gruppo Trade Service zatrudni 2 mężczyzn do pracy na wykładanie towaru (napoje, piwa, wody). Praca dla osób, które szukają dodatkowego zajęcia głównie w tygodniu.

UMOWA ZLECENIE. Zależy nam na zatrudnieniu osób, które nawiążą z nami dłuższą współpracę. Miejsce pracy : Carrefour Legnica Piekary Stawka : *uczeń / student do ukończenia 26 lat 17,00 zł netto / h *osoba, która jest zatrudniona w innym zakładzie pracy na pełnym etacie 14,50 zł netto / h, a do ukończenia 26 lat 15,50 zł netto / h *zusowiec 12, 85 zł netto / h, a do ukończenia 26 lat 13,75 zł netto / h Możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Elastyczny grafik dopasowany indywidualnie do potrzeb pracownika. Grafik układany jest co tydzień. Pracownik sam wybiera dni, w które chce pracować.

Można przychodzić 2-3 x w tygodniu, bądź częściej. Praca na dwie zmiany 6-14 i 14-22. Nasza oferta skierowana jest głównie (ale nie tylko) do osób czasowo pozostających bez pracy, uczniów, studentów oraz osób, które mają inną pracę i szukają możliwości dodatkowego zarobku.

Wymagamy ukończonych 18 lat i posiadania aktualnej książeczki sanepidowskiej. Osoby poważnie zainteresowane ofertą proszone są o kontakt telefoniczny 797 018 247

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku